اخبار و تازه های گردشگری دوشنبه 5 مهر 1395 ساعت 5:5

جنگل های لفور و آبشار گزو

گردشگری در دل طبیعت شمال ایران و تازه کردن روحیه ای سرسبز و پر انرژی و اکسیژن، شما را همراه با یکی از تورهای داخلی و یک روزه ایران می کند.

گردشگری در دل طبیعت شمال ایران و تازه کردن روحیه ای سرسبز و پر انرژی و اکسیژن، شما را همراه با یکی از تورهای داخلی و یک روزه ایران می کند. پیاده روی به همراه افراد تور در جنگل های شیرگاه بخصوص گذر از جنگل های لفور و دیدن آبشارهای بکر و جنگلی در دل طبیعت، چشم هر گردشگری را خیره می کند.
در سوادکوه شمالی جنگل بکر لفور با انبوه درختان، چشمه سارها، رودها و آبشارهای زیبا قرار دارد. چشم نواز ترین نقطه سواد کوه می توان لفور را نام برد که گردشگران بسیاری این منطقه را تور یک روزه خود انتخاب می‌کنندجنگل پیمایی در هوای پاک و کم نظیر و عطر گیاهان و عبور از میان درختان گوناگون و قدمت ژوراسیکی این جنگل، لذتی باور نکردی دارد.


آبشار گزو
 


 
یکی از آبشارهای بلند ایران و جنگل های لفور، آبشار گزو می باشد. در نزدیکی و فاصله نیم ساعته امامزاده برادران گزو، این آبشار 75 متری قرار دارد.

 دهانه کوزه مانند آبشار  گزو آنقدر زیبا و رویایی است که طبیعت گردان  به هنگام  تماشای آن مبهوت می مانند، لحظه ای فراموش می کند در کجا هستند.


این  آبشار  در دل جنگلهای بکر منطقه لفور (سواد کوه مازندران) و در مسیری که به فکر آدمی خطور نمی کند از وجود چنین آبشاری،قرار دارد. شاهد ریزش آب از تمام دیواره های اطراف آن خواهید بود. در وصف زیبایی های آبشار گزو فقط به درک عظمت قدرت خالق متعال میتوان پی برد.


 

 

 
 


 

منبع:   تعداد بازدید : 868 نوشته شده توسط: همای آسمان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مفید خدمات الکترونیکی نماد اعتماد الکترونیکی تماس با ما

logo-samandehi
قم، بلوار سمیه، جنب کوچه 16، همای آسمان
تلفن تماس : 37733105 (025)
دورنگار : 37735857 (025)
پست الکترونیک : info@itabest.com

تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به سامانه رزرواسیون آنلاین مراکز اقامتی ایتا