اخبار و تازه های گردشگری یکشنبه 27 تیر 1395 ساعت 9:55

دروازه بهشت چین و پارک ملی چانگ ژیاژیه

سرزمین پهناورچین هنوز برای ما ناشناخته است , مهد تمدن و تاریخ , سرزمین عجایب و اسطوره ها. کوهستان های سر به فلک کشیده و فلات های مرتفع و جنگل های انبوه پر رمز و راز که همیشه در هاله ای از مه پوشیده شده اند.

یکی از این جاذبه های طبیعی چین ، پارک جنگلی چانگ ژیاژیه است که شاید خیلی از ما حتی اسم آن را نشنیده باشیم اما حیف است که نگذاریم چشمانمان با این مناظر شگفت آشنا نشود.


 
پارک جنگلی چانگ ژیاژیه  به وسعت حدود ۱۳۰ کیلومتر مربع در ۳۲ کیلومتری حومه شمالی شهر چانگ ژیاژیه قرار دارد .
در سال ۱۹۸۲ این پارک جنگلی به نام فعلی معرفی شد و در سال ۱۹۹۲ توسط سازمان یونسکو به عنوان منطقه باستانی و تاریخی ثبت گردید.
در سال ۲۰۰۴ هم به عنوان جئوپارک جهانی معرفی شد.
 

 
دروازه بهشت در چین
کوه Tianmen Shan یا کوه دروازه بهشت در استادن هونان چین واقع شده است. پس از طی کردن نزدیک به 20 کیلومتر از شهرستان Zhangjiajie به این کوه خواهید رسید که تا بالای آن دقیقا 999 پله را باید بالا بروید. در بالای این کوه به زیر دروازی سنگی طبیعی با 137 متر ارتفاع و طول قوس 57 متر میرسید که یکی از زیباترین مکان هایی خواهد بود که تا به حال دیده اید

  
۲۲) راهروی دره مرگ
راه روی طولانی در ارتفاع ۱۴۰۰ متری  در سینه کش کوه  در میان صخره ها پیچ و تاب دار می گذرد و دره مرگ که نفس را در سینه حبس می کند مکانی هیجان انگیز برای افراد عاشق هیجان و دلهره است.


 

منبع:   تعداد بازدید : 1059 نوشته شده توسط: همای آسمان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مفید خدمات الکترونیکی نماد اعتماد الکترونیکی تماس با ما

logo-samandehi
قم، بلوار سمیه، جنب کوچه 16، همای آسمان
تلفن تماس : 37733105 (025)
دورنگار : 37735857 (025)
پست الکترونیک : info@itabest.com

تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به سامانه رزرواسیون آنلاین مراکز اقامتی ایتا