اخبار و تازه های گردشگری یکشنبه 31 مرداد 1395 ساعت 10:7

هتلی شبیه کشتی کروز در کره جنوبی!

در نگاه اول، مثل این است که خط باریکی از جریان‌های اقیانوسی در دل دریا به صف کشیده‌ شده‌اند و این کشتی زیبا در دل صخره‌ها در حال حرکت است. اما کمی عمیق‌تر که نگاه کنیم، می‌بینیم هتلی در دل کوه و در ساحل دریا ساخته شده که همچون یک کشتی کروز است!

این هتل برای اقامت افرادی مناسب است که دوست دارند تجربه‌ای متفاوت از سفرهای دریایی داشته باشند و پس از ماجراجویی‌های زیاد در این هتل که اولین هتل شناور به شکل کشتی است، استراحت کنند.


تماشای نمای مواج دریا و حرکت در دل صخره‌ها از اتاق‌های این هتل، ستودنی است.
 

شاید با نگاه کردن به تصاویر، فکر کنید این هتل روی پرتگاه ساخته شده، اما در واقع چنین نیست و فقط نمای هتل است که همچون کشتی با لبه‌های تیز در کنار دریا قرار دارد.


میهمانان می‌توانند از تمام تسهیلات این هتل استفاده کنند و بدون هیچگونه نگرانی احساس کنند روی آب شناور هستند. (مکان این هتل، بر روی خشکی و در کنار دریاست) این هتل را به افرادی که علاقه‌مند به صدای امواج آب هستند، پیشنهاد می‌کنیم.
 

 
باغ بزرگی در داخل این هتل ساخته شده که شما می‌توانید ضمن تماشای آب دریا، به کباب پختن نیز مشغول باشید.
 

 
با وجود شکل ظاهری این هتل، هرگز یک کشتی شکسته نیست و در آن به روی عموم افراد باز است.
 شهر جئونگ دونجینگ که هتل کشتی کروز در آن قرار دارد، این روزها بسیار معروف شده و می‌توان به هنگام تحویل سال نو، حتی از دریای ژاپن، نیز طبیعت زیبای غروب خورشید را مشاهده کرد. با وجود یک کافی‌شاپ در بخش فوقانی هتل، امکان تماشای نمای زیبای افق  برای بازدیدکنندگان مهیاست.

 

 
مشتریان با پرداخت شبی 45/12 پوند(بیش از 220 هزار تومان) می‌توانند از تجربه اقامت در این هتل زیبا لذت ببرند. این هتل دارای 211 کابین و شامل اتاق خواب‌هایی به سبک هتل تا آپارتمان شخصی است.

 
 

 

منبع:   تعداد بازدید : 976 نوشته شده توسط: همای آسمان

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مفید خدمات الکترونیکی نماد اعتماد الکترونیکی تماس با ما

logo-samandehi
قم، بلوار سمیه، جنب کوچه 16، همای آسمان
تلفن تماس : 37733105 (025)
دورنگار : 37735857 (025)
پست الکترونیک : info@itabest.com

تمامی حقوق این وب سایت متعلق است به سامانه رزرواسیون آنلاین مراکز اقامتی ایتا